Honey Pie - chovatelská stanice britských koček gb

IC Isolda Honey Pie, BRI h se skořicovým genem

narozena 12. června 2014

Tuto kočičku jsme si nevybrali my, ta si vybrala nás. Narodila se jako ošklivé káčátko a do 3 měsíců se z ní stala kulatá krásná holčička, které jsme z legrace začali říkat Buchtička, protože nám ji připomínala vzhledem i povahou. Jméno jí zůstalo, ale změnila se v čertíka. Je stále u mě, přede jako elektrárna, je moc milá. Tak nakonec zůstala doma i díky tomu, že máme nového kocourka a tak nevadí, že jejím otcem je náš Nelson. Věříme, že bude pro náš chov přínosem.

Je matkou vrhu O, P, T

IC Lady Amére Cherry of Per-Lu-So, BRI h

narozena 6. května 2011

Šerinka je čokoládověželvovinová kočička, po které jsme již dlouho toužili. Její maminka je z naší chovatelské stanice, takže má u nás Šerinka svou babičku. Je to naše malá princeznička, ráda dovádí, ale na klíně je největší mazel, který hned přede. Získala si velmi rychle naše srdce. Děkujeme za ni Lucce Sobotkové z chovatelské stanice Per-Lu-So.

Na výstavě v Zagrebu již ve třídě 11 vyhrála oba dny BIS koťat 11 třídy ve 3. skupině. V 11 měsícíc dosáhla titulu šampion. Na výstavách se moc líbí a má vynikající posudky.

V jednom roce dosáhla titulu Interšampion.

Je matkou vrhu X a C.

Testy: FeLV, FIV, PKD, HCM (sono) - negativní

SC Chicomecoatl Falling Star, BRI e

narozen 8. února 2008

Chico je mohutný krémový kocourek, miláček celé naší rodiny. Dle původního záměru, a také názvu naši chovatelské stanice, jsme se chtěli dále více věnovat chovu krémových koček, a proto jsme chtěli krémového kocourka. Dlouho jsme čekali, než se pro nás narodil kocourek odpovídající kvality. Jeho otec pochází z nejkvalitnějších německých linií a matka z velmi kvalitních polsko-norských linií. Kocourek vyrůstá do krásy. Vděčíme za něj chovatelce a kamarádce paní Marice Hromádkové.

Chico je otcem mnoha krásných dětí zejména v naší chovatelské stanici. Jeho odchovy jsou velmi typové a krásné.

V 5 letech byl vykastrován a užívá si kocouřího důchodu. Je to mazel a miláček.

 

IC Isabell Honey Pie, BRI d 23

narozena 14. září 2008

Isabell je dcerka po naší Giselce. Dlouho jsme si červeou kočičku přáli a také jsme si přáli dcerku od naší Gigi a to se nám splnilo. Isabellka je mohutná a velmi typová kočka. Je matkou vrhu O a T.

 

GIC Dubai Honorable, BRI n se skořicovým genem

narozena 9. srpna 2011

Černou kočičku jsem nikdy neplánovala, a proto ji mám. Učarovala mně svýma očima a milou a mazlivou povahou. A když jsem zjistila, že má skořicový gen, bylo rozhodnuto. Skořicová barva už mě dlouho lákala, a tak jsem se i já dočkala malých skořicových stvoření.

Doma jí říkáme Jackie, velmi rychle si našla u nás své místo. Dobře se snáší s ostatními kočkami.

 Jackie je velkým přínosem v naší chovatelské stanici. Moc za ni děkuji paní Lucii Pánkové.

Z Jackie nám vyrostla nádherná dáma, dosáhla titulu grandinteršampion. Účastnila se na výstavách Best in show, vyhrála Best in variety. Je matkou vrhu Y, B a F.

Testy: FeLV, FIV, PKD, HCM (sono) - negativní

GIC James Honey Pie, BRI e

narozen 12. března 2009

James se narodil v naší chovatelské stanici. Nejprve měl odejít do Německa, ale chovatelka se rozmyslela, že kocoury mít nebude, že by mohli značkovat a tak zůstal. Omotal si kolem tlapky mého mnažela a když se přihlásili noví zájemci, manžel se kocourka nechtěl vzdát. A tak zůstal, ne plánovaně z rozumu, ale z velké lásky, která se mezi ním a mým mužem vytvořila. Dodnes je to velký mazel a náš medvěd dobrák. Koťátka po něm jsou nádherná. A James o ně pečuje spolu s mámou, čistí je a zahřívá, když si máma chce od koťátek odpočnout. Je to kocour s velkým srdcem pro všechny.

 

IC Honey Lucy Hameja Blue, BRI e

narozena 17. listopadu 2010

Lucy není vykastrovaná, ale působí v jiné chovatelské stanici, tedy není již naší chovnou kočkou.

Lucy je naše krémové zlatíčko po velmi kvalitních rodičích. Zatím je to naše hravá mladinká kočička, která pomalu dorůstá a i barevně se teprve tvoří. Ráda aportuje papírové hračky, dokáže je neúnavně nosit až do utahání lidské části rodiny. Je velmi milá. Moc za ni děkuji kamarádce Lucyně Hamerníkové z chovatelské stanice Hameja Blue.

Lucy má již 4 roky a interšampionka krásy. Je matkou vhu V, A a I, K. Nechali jsme si její dceru Isoldu.

Kočička od nás odcestovala a dále působí v chovatelské stanici v Chorvatsku.

GIC Nelson of Kotoffski, BRI o 03

narozen 16. února 2012

Náš nový chlapeček přiletěl z Ruska. Dlouho jsme hledali než jsme vybrali. Máme z něj radost, zvykáme si. Věříme, že Nelson bude velkým přínosem v dalšímu rozvoji našich chovatelských záměrů. Děkuji paní Irině, že naše záměry podpořila a Nelsona nám svěřila. Jeho děti vyrůstají v krásné jedince. Dělá nám velkou radost.

Kocoura neposkytujeme na krytí.

Testy: FeLV, FIV, PKD, HCM (sono) - negativní

GIC Pauillac Honorable, BRI p

narozen 20. května 2014

Dalšího kocourka jsme neplánovali. Ocitl se u nás náhodou a ze dne na den. Je to velký mazel, který mně chodí u nohou, přede jako elektrárna, prostě zlatíčko. Se svou barvou se hodí pro naše chovatelské záměry a věříme, že bude posilou v našem chovu. Kocoura máme pouze pro krytí našich koček. Moc děkuji paní Pánkové, že nám Páju svěřila.

Je otcem vrhu N, O, P, Q, R, S, T, U.

Paulina Honey Pie CZ, BSH r

narozena 8. března 2016

Paulinku, které říkáme Poly, jsme si nechali kvli její barvě, má nádhrenou kratičkou srst, kulaté oko a vyvíjí se do krásy. Věříme, že bude přínosem v našem chovu.

Rivium´s Velvet, BRI r 01

narozena 25. května 2013

Kočičku Velvet jsme si dovezli z Holandska. Je to plavá želvovinová van. Moc jsme si ji přáli do našich chovatelských záměrů a děkujeme paní Cony, že nám ji svěřila. Povahou je to mazlivé zlatíčko, roste z ní krásná slečna, která slyší na jméno Sammy.  Dělá nám velkou radost.

Je matkou vrhu G.

Testy: FeLV, FIV, PKD, HCM (sono) - negativní

Tenerife Honorable, BSH w 62

narozena 24. dubna 2015

Tenerife je bílá kočička se skořicovým genem. Bílou kočičku jsme nikdy neměli a tak nás tato barva lákala, že jsme si kočičku zamluvili a čekali, až se narodí. Jsme moc rádi, že ji máme a děkujeme paní Lucce Pánkové za vstřícnost a dlouholetou spolupráci.

 

Je matkou vrhu S, V a Y.

CH Wendy z Lužinek, BRI j 03

narozena 17. července 2007

Wendy je lilověželvovinová bikolorka. Protože máme rádi koulo přírody a moc se nám líbí i vícebarevné kočičky, nemůžeme být bez nějaké želvovinové bikolorky. Vybrali jsme si Wendy pro krásné rozložení barev, je to jemná sladká princezna. Je matkou vrhu K, P, R, S, Z,D, H.

Testy: FeLV, FIV, PKD, HCM (sono) - negativní

Whitney Honey Pie, BRI e

narozena 15. července 2012

Whitney je kočička z naší chovatelské stanice po Giselce a Jamesovi. Koťátka po těchto rodičích mají úžasnou povahu a když se nám narodila kočička, která se podobá vzhledem Jamesovi, má krásná kulatí očka i hlavu, pěkný profil, kratičký ocásek a hustou srst, rozhodli jsme se, že bude naše jako pokračovatelka linií po skvělých rodičích.

Je matkou vrhu E, J.

Testy: FeLV, FIV, PKD, HCM (sono) - negativní

Xany Edelweiss, BSH o 01 62

narozen 15. března 2016

Xaníček k nám přišel z Ukrajiny.  Je milé a klidné povahy, skořicový mazel, který se nechá nosit na rameni.

Děkujeme paní Inně, že nám ho svěřila. Věříme, že nám pomůže uskutečnít naše chovatelské záměry.

Kocourka neposkytujeme na krytí.

Je otcem vrhu X, Y, Z a A, B, C

CH Zofia Falling Star, Bri e

narozena 22. července 2007

Zofia, doma prostě Žofinka, je krémová kočička z vynikajících norsko-polských linií. Je naprosto bez kresby po svém norském otci a i stavbu těla má po něm, je to drobná, ale velmi kompaktní kočka s nádhernou hlavou. Protože krémová kočička mě vlastně dovedla k chovu a podle ní máme i název chovatelské stanice, nemůžeme bez krémové kočičky být. Po odchodu naší první krémové kočičky jsme si vyhlídli novou v chovatelské stanici Falling Star, která se také více specializovala na chov krémových koček. Vybrali jsme si Žofinku z 5 sester, protože se nám moc líbila a jediná byla bez náznaku kresby. Její koťátka jsou špičková a dělají nám obrovskou radost. Žofinka je naše zlatíčko nejen barvou. Je matkou vrhu H, J a M. Bohužel při každém porodu měla komlikaci a nakonec to zachraňoval císařský řez, musela být Žofinka vykastrována.

© Honey Pie 2005 – 2019